Na stronie niedziela.pl pojawiła się recenzja książki R. Scotta Hurda. Dzielimy się z Wami jej fragmentem:

Czy doświadczasz kryzysu wiary? Jeśli tak, to co wówczas myślisz i robisz? Co osłabia, a co wzmacnia naszą wiarę? Czy święci też wątpili? Co zatem robić, aby Bóg nie znikał nam z centralnego pola widzenia? To tylko część pytań, na które odpowiada autor. Hurd uczy nowego spojrzenia na wiarę.


Na stronie pl.aleteia.org został opublikowany artykuł z fragmentem książki Kiedy wiara wydaje się krucha zatytułowany Postawa wdzięczności to prosta droga do silniejszej wiary. Porady i podpowiedzi:

Budowanie postawy wdzięczności może zaowocować silniejszą wiarą. Wdzięczność potrzebuje rozwijania! Dla chrześcijan dziękczynienie to coś więcej niż uczucie wdzięczności za otrzymane łaski.


Kiedy wiara wydaje się krucha – tak nazwany artykuł napisała o książce Anna Czytowska na stronie wzasiegu.pl:

Większość ludzi przynajmniej raz w życiu doświadcza kryzysu wiary. Stan taki może pojawić się samoistnie lub być skutkiem rozmaitych zdarzeń czy przeżyć. Jeśli Twoja wiara (właśnie teraz) wydaje Ci się krucha, chwiejna, lecz wciąż z jakiegoś powodu jest dla Ciebie ważna, sięgnij po tę książkę (Wydawnictwo W drodze)! Scott Hurd dobrze zna pytania i wątpliwości wierzącego człowieka. W kompetentny i mądry sposób inspiruje, zachęca i mobilizuje do podjęcia wysiłku ponownego zaakceptowania Bożego daru, jakim jest wiara.


Anna Czytowska wypowiedziała się także o książce w Radio Nadzieja: