Randy Hain

absolwent Uniwersytetu Georgii, adiunkt na Robinson College of Business at Georgia State University. Jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, prezesem firmy coachingowej Serviam Partners, popularnym szkoleniowcem i doradcą kadr kierowniczych firm z całych Stanów Zjednoczonych. Autorytet w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu.

Hain nawrócił się na katolicyzm w 2006 roku. Od tego czasu angażuje się w różne formy świeckiej posługi religijnej, m.in. łącząc katolicyzm z karierą biznesmena. Ma żonę i dwóch synów.

Jest współzałożycielem katolickiego czasopisma i bloga Integrated Catholic Life, wspierającego w rozwoju wiary katolickiej i jednocześnie pogłębianiu wiedzy związanej z religią. Udziela się w wielu organizacjach non-profit, szczególnie tych związanych z popularyzacją wiedzy na temat autyzmu, wspieraniem rozwoju młodych przedsiębiorców oraz łączeniem wiary chrześcijańskiej z życiem zawodowym.

Jest nagradzanym autorem książek. Wśród poruszanych przez niego tematów są: wiara, rodzina, ojcostwo, trudności w życiu katolickich mężczyzn, świadomość na temat autyzmu, łączenie wiary z pracą zawodową, posługa katolicka przez przywództwo, samo przywództwo oraz kapitał ludzki.

Jego książka Kierunek: niebo. GPS dla mężczyzn ukazała się nakładem Wydawnictwa W drodze.

Aktywny w mediach społecznościowych, m.in. na Twitterze.