Jackie Francois Angel

pochodzi z Orange County w Kalifornii, gdzie dorastała w rodzinie muzykalnych i głęboko wierzących osób. Zaowocowało to jej wyborem kariery muzycznej. Od lat prowadzi śpiew w kościołach i na koncertach podczas spotkań na modlitwie uwielbienia. W 2006 r. podpisała kontrakt ze Spirit&Song/OCP – współpraca zaowocowała wydaniem dwóch albumów: Your Kingdom is Glorious (2008) i Divine Comedy (2012).

W 2013 r. Jackie Francois została żoną Bobby`ego Angela. Dziś są szczęśliwymi rodzicami dwóch córek i syna.

Lubi podróżować i próbować dobrego jedzenia.

Jackie i Bobby działają aktywnie na rzecz ewangelizacji i popularyzacji nauczania Kościoła katolickiego ze szczególnym uwzględnieniem teologii ciała Jana Pawła II, którego czule nazywają duchowym dziadkiem swojego małżeństwa.

Prowadzą blog Jackie & Bobby – Let God Write Your Love Story, nagrywają filmy publikowane przez katolicką organizację Ascension Presents, są aktywni w mediach społecznościowych (Jackie na IG, Bobby na IG, Jackie na FB, Bobby na FB, Jackie na TT). Poruszają tematy związane zarówno z małżeństwem i relacjami, jak i rozwojem duchowym oraz katolicką perspektywą na współczesne dylematy moralne.

Nakładem Wydawnictwa W drodze ukazała się jedna z ich książek Na zawsze razem. Sześciotygodniowy program dla par.