Brandon Vogt

autor bestsellerowych książek, laureat nagród Catholic Press Association i Association of Catholic Publishers, wyróżniony na liście Top 30 Catholics Under 30, założyciel organizacji ClaritasU, założyciel i prezes zarządu Chesterton Academy of Orlando, dyrektor wydawniczy w Word on Fire Catholic Ministries biskupa Roberta Barrona.

Jego książki były bestsellerami nr 1 na Amazon i zdobyły nagrody zarówno od Stowarzyszenia Prasy Katolickiej (Catholic Press Association), jak i Stowarzyszenia Wydawców Katolickich (Association of Catholic Publishers). Spośród dwunastu opublikowanych dotąd książek Wydawnictwo W drodze wydało Powrót. Co robić, gdy dzieci odchodzą z Kościoła (Return: How to Draw Your Child Back to the Church; Word on Fire, 2021).

Brandon Vogt jest założycielem organizacji ClaritasU, pomagającej katolikom wyjaśniać meandry wiary.

Zasiadał w radzie Towarzystwa G.K. Chestertona, a obecnie pełni funkcję prezesa Central Florida Chesterton Society. „Catholic Herald” uznał go za „jednego ze współczesnych przywódców katolickich w USA”.

Mieszka z żoną i ośmiorgiem dzieci na małej farmie niedaleko Orlando na Florydzie, gdzie hoduje kurczaki, kozy, osły, świnie, króliki, kaczki, pszczoły i krowę o imieniu Jenny.

Strona autora brandonvogt.com.