blog post

Nowy numer rosyjskojęzycznego „В пути”

ЖУРНАЛ, ПОСВЯЩЕННЫЙ ХРИСТИАНСКОЙ ЖИЗНИ

Дорогие читатели!

Мария. Кто Она для вас? Присутствует ли Она в вашей вере как-то особенно? Как бы вы ни ответили, мы убеждены, что этот номер «В пути» обогатит ваш взгляд на Богоматерь.

Вторая тема номера — доминиканский третий орден. Можно ли жить не в монастыре, иметь семью, детей, работу, не носить монашеской одежды и одновременно быть членом ордена? Да.

Вы удивляетесь и задаете себе вопрос: но для чего? Загляните во вторую часть номера, мы гарантируем, что вы найдете там ответ.

С Богом!

Команда «В пути»

СКАЧАТЬ

 

Drogi Czytelniku,


Maryja. Kim jest dla Ciebie? Czy Matka Boga jest jakoś szczególnie obecna w Twojej wierze? Bez względu na to, jak odpowiedziałeś sobie na te pytania, zapraszamy Cię do lektury nowego numeru „В пути”, jesteśmy głęboko przekonani, że ubogaci on Twoje spojrzenie na Maryję.


Drugim tematem bieżącego numeru jest dominikański III zakon. Czy można nie mieszkać w klasztorze, mieć żonę czy męża, dzieci, pracę, nie nosić habitu i jednocześnie być członkiem zakonu? Odpowiedź brzmi: tak. Dziwisz się jak to jest możliwe? Stawiasz sobie pytanie: ale po co? Zajrzyj do drugiej części najnowszego numeru, dwa teksty, które przygotowaliśmy pomogą Ci odpowiedzieć na te pytania.

Owocnej lektury.
Zespół „В пути”

POBIERZ I CZYTAJ – za darmo

 

Zachęcamy do pobierania, dzielenia się i lektury „В пути” wszystkich, którzy na co dzień pracują w duszpasterstwie rosyjskojęzycznym, poszukują dobrych treści katolickich, jak i tych, którzy chcą poćwiczyć swoje umiejętności językowe.

wputi.net

 

 

Komentarze