blog post

Pakiety w najlepszej cenie

Razem raźniej i taniej. Przygotowaliśmy pakiety do czytania w pojedynkę, w parze i w rodzinie.

OJCIEC BADENI OP, czyli W świetle Ducha i Fotel z widokiem na pole.
 
ŚWIADKOWIE, czyli 90 pytań do egzorcysty o. Jean-Régis Fropo i Mistyk publiczny nr 1. Jacques Fesch, między cieniem i światłem Mireille Cassin.
 
MĘSKI: John Eldredge Dzikie serce. Tęsknoty męskiej duszy i Alan Medinger Podróż ku pełni męskości
 
FRANCUSKI, czyli Fabrice Hadjadj i jego Rodzina, czyli transcendencja w majtkach oraz Kobieta i mężczyzna. O mistyce ciała.
 
WŁOSKI, czyli Enzo Bianchi Jezus i kobiety oraz Przemoc i Bóg.
 
O KOŚCIELEDom dla duszy. Kościół według papieża Franciszka oraz Krańce świata. Spojrzenie na Kościół bliski i daleki Pawła Kozackiego OP.
 
DOJRZAŁY: Spowiedź bez końca. O grzechu, pokucie i nowym życiu Pawła Kozackiego OP i Wojciecha Prusa OP Dojrzała niedojrzałość. Duszpasterz Lednicy o odkrywaniu sensu życia.
 
BLOGOWY: s. Małgorzata Chmielewska Dobro jako choroba zakaźna oraz Cyprian Klahs OP Pamiętniki Jonasza i inne apokryfy
 
DIABELSKI: Jacqueline Kelen Diabeł woli świętych i Hervé Ponsot OP Walka. Duchowość w życiu codziennym.
 
ROZMOWY Z NASTOLATKAMI, czyli Diana R. Jenkins Trudny temat? Rozmawiam + Wendy Elizabeth Chapin Jak rozmawiać z córką o seksie?.

DAMSKO-MĘSKI: Randkowe dylematy. Romantyczna rewolucja Rachel Gardner i Andre Defope`a oraz Jej mózg, jego mózg, czyli Bóg wie, co robi Walta i Barb Larimore.

BIBLIJNY: Krzysztof Popławski OP Jak się modlić Pismem Świętym i Wilfrid Stinissen OCD Dziś jest dzień Pański.

ROZMODLONY, czyli Szema Israel. Modlitwa ze Świętą Rodziną Paule Lagrange i 365 dni z Ojcem Pio Gianluigi Pasquale (oprac.). 

NOTATKI KAZNODZIEI, czyli trylogia o. Pawła Krupy OP: Krupówki warszawskie. Kazania zimowe, Krupówki warszawskie. Kazania wiosenne i Krupówki warszawskie. Kazania na lato i jesień.
 
DLA RODZICÓW: Szkoła macierzyństwa Magdaleny Wegner-Jezierskiej oraz Miłość i wychowanie Jarosława Żylińskiego.
 
HISTORYCZNY, czyli duet znany z łamów miesięcznika "W drodze": o. Tomasz Gałuszka OP Inkwizytor też człowiek. Intrygujące karty Kościoła i Maciej Müller Żywe pochodnie. Rozmowy o początkach chrześcijaństwa.
 
O MIŁOŚCI: Olivier Florant i Marie-Noël Florant Sztuka wiernej miłości oraz Nie psujcie sobie przyjemności, jest święta!.
 
DLA DZIECI: książki Hanny Sołtysiak z ilustracjami Justyny Czyżak pomocne w objaśnianiu dzieciom wiary Oto wielka Tajemnica i Tajemnica spowiedzi.
 
FANTASTYCZNA, czyli saga Blask Corredo Agnieszki Grzelak: Herbata Szczęścia, Córka Szklarki, Ścieżki Avenidów, Tajemnice Skyle i Szkoła LaOry.
 
DOMINIKAŃSKI, czyli bracia Dominikanie o cnotach, Dominikanie o ośmiu błogosławieństwach i Dominikanie o siedmiu darach Ducha Świętego
 
Dobrego wypoczynku z dobrymi książkami!

Komentarze