Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z udziałem Tomasza Franca OP – dominikanina, psychologa i certyfikowanego psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Wydarzenie odbędzie się w czwartek 23 stycznia 2025 r. o godz. 19.00 w krakowskim klasztorze oo. Dominikanów (ul. Stolarska 12, kapitularz) i będzie również transmitowane na ŻYWO na kanale YouTube 72.dominikanie.pl.
Gospodarzem spotkania będzie Tomasz Grabowski OP – dominikanin, prezes Wydawnictwa W drodze, który porozmawia z naszym gościem o sprawach poruszanych w książce Duch, psychika, ciało. Najczęściej zadawane pytania.
Psychologia i wiara doskonale się uzupełniają, pozwalając pełniej spojrzeć na człowieka jako na całość złożoną z ciała, psychiki i ducha. Ojciec Tomasz wielokrotnie podkreśla, że te dwie dziedziny nie są sobie przeciwne, jedynie korzystają z innych narzędzi. Dlatego też ważne jest integrowanie ich w trosce o pełne zdrowie człowieka.
Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest dbałość o siebie i bliźnich.
Podczas spotkania widzowie będą mieli możliwość zadawania pytań na czacie.
Do zobaczenia!
Oceń